Entity Usage (light) (1.0.6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Settings
he: הגדרות

en: Display
he: תצוגה

en: Other
he: אחר

en: views
he: היבטים

en: Usage
he: שימוש

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.
