Entity Usage (light) (1.0.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Settings
hr: Postavke

en: Display
hr: Prikaz

en: Other
hr: Ostalo

en: Usage
hr: Upotreba

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.
