Entity Usage (light) (1.0.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Other
hu: Egyéb

en: views
hu: nézetek

en: Usage
hu: Használat

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Content entity types
hu: Tartalom entitástípusok
