Entity Usage (light) (1.0.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Links
it: Collegamenti

en: Settings
it: Impostazioni

en: Display
it: Visualizzazione

en: Other
it: Altro

en: views
it: viste

en: Usage
it: Utilizzo

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.
