Entity Usage (light) (1.0.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Display
lv: Ekrāns

en: Other
lv: Citi

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas
