Entity Usage (light) (1.0.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Links
pt: Ligações

en: Settings
pt: Definições

en: Display
pt: Mostrar

en: Other
pt: Outro

en: views
pt: vistas

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Caches cleared.
pt: As caches foram limpas.
