Entity Usage (light) (1.0.6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Settings
ru: Настройки

en: Display
ru: Отображение

en: Other
ru: Другое

en: views
ru: представления

en: Usage
ru: Использование

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен
