Entity Usage (light) (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Display
ca: Visualització

en: Other
ca: Altres

en: views
ca: vistes

en: Usage
ca: Ús

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.
