Entity Usage (light) (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: views
da: oversigter

en: Usage
da: Brug

en: Entity type
da: Entity-type

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.
