Entity Usage (light) (2.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Display
fa: نمایش

en: Other
fa: ساير

en: views
fa: نماها

en: Usage
fa: کاربرد

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.
