Entity Usage (light) (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Links
fr: Liens

en: Settings
fr: Paramètres

en: Display
fr: Affichage

en: Other
fr: Autre

en: views
fr: vues

en: Usage
fr: Utilisation

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Caches cleared.
fr: Les caches ont été vidés.

en: No referenced entities.
fr: Aucune entité référencée.
