Entity Usage (light) (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។
