Entity Usage (light) (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
