Entity Usage (light) (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Other
pl: Inne

en: views
pl: widoki

en: Usage
pl: Użycie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.
