Entity Usage (light) (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: Other
ps: نور

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.
