Entity Usage (light) (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Other
sk: Ostatné

en: Usage
sk: Využitie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.
