Entity Usage (light) (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Display
tr: Gösterim

en: Other
tr: Diğer

en: Usage
tr: Kullanım

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.
