Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Published
bs: Objavljeno

en: Workflow settings
bs: Postavke toka rada.
