Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Plugin settings
de: Plugin-Einstellungen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Workflow settings
de: Einstellungen für den Arbeitsablauf

en: Moderation state
de: Moderationsstatus

en: Unpublish content
de: Veröffentlichung des Inhalts zurücknehmen

en: Entity Reference
de: Entitätsreferenz

en: HTML Link
de: HTML-Link
