Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Workflow settings
he: הגדרות workflow

en: Unpublish content
he: העברת תוכן למצב לא פורסם

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
