Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Published
kk: Жарияланған

en: Workflow settings
kk: Жұмыс үрдісі теңшелімдері
