Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Workflow settings
km: ការ​កំណត់​លំហូរ​ការងារ

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា
