Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва
