Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Published
eo: Publikigita

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Workflow settings
eo: Laborfluaj agordoj
