Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Workflow settings
fi: Työnkulun asetukset

en: Unpublish content
fi: Muuta sisältö ei-julkaistuksi

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
