Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Published
fil: Inilathala
