Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Workflow settings
uk: Налаштування виконуваних процесів

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність
