Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Published
am: የታተመ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
