Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Workflow settings
cy: Gosodiadau llif gwaith
