Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Workflow settings
et: Töövoo sätted

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Entity Reference
et: Olemi viide
