Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Unpublish content
hi: अप्रकाशित सामग्री
