Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Workflow settings
hr: Postavke tijeka rada

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja
