Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Linkit
kn: ಲಿಂಕಿಸಿ/ಕೊಂಡಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
