Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Published
sq: Publikuar

en: Workflow settings
sq: Rregullimet e fluksit të punës
