Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
