Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Unpublish content
vi: Không xuất bản nội dung
