Entity Usage Updater (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Published
fr: Publié

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Plugin settings
fr: Paramètres des plugins

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Workflow settings
fr: Procédures de publication

en: Moderation state
fr: État de modération

en: Unpublish content
fr: Dépublier un contenu

en: HTML Link
fr: Lien HTML
