Entity Usage Updater (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
