Entity Usage Updater (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Workflow settings
ja: ワークフローの設定

en: Moderation state
ja: モデレーション状態

en: Unpublish content
ja: コンテンツを非公開にする

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照
