Entity Usage Updater (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Published
jv: Dipacak

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak
