Entity Usage Updater (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
