Entity Usage Updater (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
