Entity Usage Updater (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Published
bn: প্রকাশিত
