Entity Usage Updater (1.0.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Workflow settings
hu: Általános beállítások

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Unpublish content
hu: Tartalom elrejtése

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: HTML Link
hu: HTML hivatkozás
