Entity Usage Updater (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
