Entity Usage Updater (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update
ne: अपडेट

en: Published
ne: प्रकाशित
