Entity Usage Updater (1.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Workflow settings
nl: Workflow-instellingen

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: HTML Link
nl: HTML-link
