Entity Usage Updater (1.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Workflow settings
sv: Inställningar för arbetsflöde

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Unpublish content
sv: Avpublicera inlägg

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: HTML Link
sv: HTML-länk
