Entity Usage Updater (1.0.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Workflow settings
tr: İş akışı ayarları

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: Unpublish content
tr: İçeriği yayından kaldır

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı
