Entity Usage Updater (1.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Published
ast: Espublizáu
